Графік роботи: Пн-Нд З 9:00 по 18:00 м.Харків, Іст. Музей

Мотокоси

 • Шановні покупці!
 • Мінімальне замовлення - 200 грн.
 • При покупці на суму менше 2000 гривень + 20% до ціни на сайті
 • При покупці на суму понад 2000 гривень ціни актуальні ( завантажуйте прайс )
 • Єдина умова для оформлення оптового замовлення - мінімальна сума замовлення 2000 гривень.

Бензокоса OLEO-MAC SPARTA 25

Бензокоса OLEO-MAC SPARTA 25

Код: 4602

211.87$


Бензокоса OLEO-MAC SPARTA 44

Бензокоса OLEO-MAC SPARTA 44

Код: 4603

420.24$


Бензокоса Craftek

Бензокоса Craftek

Код: 3050

60.77$


Бензокоса DNEPRO

Бензокоса DNEPRO

Код: 3514

61.80$


Бензокоса EDON

Бензокоса EDON

Код: 1512

56.65$


Бензокоса Green Garden-3700

Бензокоса Green Garden-3700

Код: 1408

66.95$


Бензокоса Limex Pro Line ВТ 520ba

Бензокоса Limex Pro Line ВТ 520ba

Код: 3489

93.73$


Бензокоса Limex Вt 522Vkn

Бензокоса Limex Вt 522Vkn

Код: 3487

78.28$


Бензокоса Makita (під оригінал)

Бензокоса Makita (під оригінал)

Код: 1389

75.19$


Бензокоса Partner

Бензокоса Partner

Код: 1407

60.77$


Бензокоса Power Craft

Бензокоса Power Craft

Код: 1406

60.77$


Бензокоса Vitals Master BK 5227h

Бензокоса Vitals Master BK 5227h

Код: 3488

109.18$


Бензокоса WINZOR + 4 насадки

Бензокоса WINZOR + 4 насадки

Код: 3011

154.50$


Бензокоса WINZOR CLB 133

Бензокоса WINZOR CLB 133

Код: 3082

85.49$


Бензокоса WINZOR CLB 152

Бензокоса WINZOR CLB 152

Код: 3012

85.49$


Купити косилку, мотокосу або тример в Україні недорого

Хто з нас не мріє про недорогу бензокосу, щоб з її допомогою корегувати всі нюанси зеленої ковдри навіть на невеликій присадибній ділянці? Та напевно, всі, і профільний магазин «Веллпарт» в Україні знає це краще за інших, адже саме у нас купити косилку вітчизняні користувачі можуть вигідно та недорого. Не всі вміють працювати звичайною косою, воно й не дивно, адже для цього потрібні певні вміння та навички, а от купити тример и навчитись його контролювати на результат – сьогодні дуже просто. Тим паче, для косіння трави ви економите сили, бензокоса охоче обробить ділянки у важкодоступних місцях, повз клумби та дерева.

Ціна вас все ще хвилює – тоді відвідайте спеціалізований центр, де вартість проставлена в валютному еквіваленті, і вона завжди низька та фіксована! Ми експонуємо вартісні китайські та європейські зразки бензокос, а також запчастини, комплектуючі. Завітайте!

Як вибрати і купити мотокосу бензинову для трави

Купити косилку, мотокосуВибір будь-якого інструменту повинен, перш за все, відповідати індивідуальним потребам користувача, і аж ніяк не з розрахунком моди, та акценту на таку ж бензокосу, «як у сусіда». Кожен власник, що активно користується бензокосою, сотні разів переконався: грамотний адекватний підхід при виборі забезпечить якісні показники результату та спростить роботу. Звичайно, для трави ліпше всього підійдуть інструменти середньої потужності, а щоб вони були дешеві – купуйте їх лише на профільному сайті. Як саме вибрати бензокосу під себе – розкажуть наші фахівці:

 1. Функціонал. Якщо вам необхідно купити мотокосу виключно для кошення трави, то це буде один екземпляр. У випадку, якщо ви час від часу або регулярно плануєте підрізати кущі, або й навіть дерева, то розгляньте універсальний варіант висоторіза, більш потужні коси.
 2. Потужність. Ця характеристика бензокоси, повинна бути критерієм залежно від потенційної інтенсивності експлуатації. Малопотужну бензокосу варто замовляти для дачних ділянок, невеликих територій, де тример повинен маневрувати навколо садового декору, дерев, кущів та клумб. Відповідно, більші території газонного типу з інтенсивним ростом трави обробляють потужнішими бензокосами.
 3. Тип живлення. Традиційно в розділі з бензиновими інструментами ми розглядаємо бензокосилку, але часто згадуємо і електричні коси, висоторізи. Вони можуть слугувати аналогом в роботі, якщо вам потрібно працювати у закритих приміщеннях, або там, де робота з вихлопами просто неможлива.
 4. Комплектація. Існує думка серед споживачів, що універсальна бензокоса, що дозволяє фіксувати не лише один ріжучий елемент, а кілька почергово, скажімо, корд, використовувати диск або ж ножі – це дорогий варіант, не для побутового використання. Магазин профільного типу «WellPart» розвінчує міф і пропонує до продажу універсальні бензокоси на різнопланові потреби споживачів.
 5. Додаткові параметри. Якщо ви замовляєте інструмент і одразу хочете приступити до роботі по факту його отримання – рекомендуємо придбати варіант бензокоси з ременем, мірним бачком для приготування паливної суміші, набором ключів та іншими аксесуарами.

Існує ще один параметр, згідно якого можна розглядати бензокосу, а саме тип двигуна – 4-тактний чи 2-тактний мотор. В першому випадку в інструмент заливається окремо бензин і окремо масло в різні баки, він буде економнішим у використанні палива, потужнішим та дорожчим екземпляром. Двотактні двигуни потребують, щоб суміш бензину з мастилом оператор бензокоси приготував самостійно, а також дотримання певних стандартів використання, зберігання та самого приготування палива. Такі бензокоси будуть коштувати дешевше, але для побутових потреб їхнього функціоналу абсолютно вистачає. Не забудьте замовити моторне масло на сусідній сторінці сайту – його потребує кожен двигун бензокоси в контексті повноцінної роботи агрегату.

Бензиновий тример - ціна відповідає якості

Перше, що вражає на нашому сайті:

 • коли ви через пошук «тример ціна» потрапили до нашого магазину, це та ж сама низька вартість на оригінальні інструменти. Ми можемо собі дозволити продавати бензокосарки за кілька десятків доларів, що сьогодні рівноцінно одній-двом тисячам гривень, причому механізми з каталогу – це професійні, потужні бензинові коси, прослугують вам тривалий термін і кожен покупець залишиться задоволеним функціоналом, витривалістю, універсальністю тримера;
 • уже пройшло добрих кілька років, як в Харкові відкрився «Веллпарт», і саме з цього центру ми відправляємо замовлення бензокоси на Київ та по всій країні;
 • на сторінках інтернет-магазин пропонує механізми відомих брендів, як Гудлак, Партнер, Крафтек, тайга, Урал, Мінськ, та, безперечно, потужний Вінзор (Winzor). Співпраця з такими потужними компаньйонами дозволила на протязі тривалого часу викристалізувати найвигідніші для сучасного клієнта умови.

Ось чому, купити бензокосу всі бажають саме у нас: вигідна вартість та надійна якість, що свідчить про довіру покупців. Зверніть увагу на мінімальне замовлення на сайті, покупки від 1000 та від 2000 тисяч гривень, а також на привабливі ціни гуртового прайсу. Щодо запасних частин до бензокоси, то, мабуть, свічки запалювання першочергово привернуть вашу увагу, як один з найнеобхідніших елементів старту інструменту.

Продаж бензокос: відгуки користувачів, технічні характеристики мотокос

Продаж бензокосНинішній продаж бензокос в мережі відрізняється від покупок в стаціонарних точках продажу мобільністю, впевненістю у якості товару, якщо потрапили до нас та низькими цінами (це дійсно дешево). Користувачі, вони ж покупці сайту «Велпарт», відзначають зручні умови покупки, пошуку товару та привітність менеджерів, компетентність продавців спеціалізованого магазину. Наразі в інтернеті, у сфері продажу моторизованих кіс, що «споживають» бензин, ми лідируємо на ринку. Навіть зразки на електриці мешканці країни Україна віддають перевагу купувати саме у нас. Купити бензопилу вигідно поспішіть на сусідній сторінці сайту. Завжди пам’ятайте, що замовити інструменти бензинові недорогі можливо лише у глобальних магазинах, що за роки праці налагодили робочий процес, дотримуються домовленостей щодо низьких цін та готові відправити замовлення у будь-яку локацію.