Графік роботи: Пн-Нд З 9:00 по 18:00 м.Харків, Іст. Музей

Свічки

 • Шановні покупці!
 • Мінімальне замовлення - 200 грн.
 • При покупці на суму менше 2000 гривень + 20% до ціни на сайті
 • При покупці на суму понад 2000 гривень ціни актуальні ( завантажуйте прайс )
 • Єдина умова для оформлення оптового замовлення - мінімальна сума замовлення 2000 гривень.

свічка AKME

свічка AKME

Код: 3182

0.77$


свічка AKME

свічка AKME

Код: 3722

0.62$


свічка AKME жовта

свічка AKME жовта

Код: 3570

0.77$


свічка AKME червона

свічка AKME червона

Код: 3571

0.77$


свічка ATLANT

свічка ATLANT

Код: 654

0.62$


свічка BOND

свічка BOND

Код: 1001

0.55$


свічка BOSCH

свічка BOSCH

Код: 149

0.73$


Свічка BOSCH тонка спідниця

Свічка BOSCH тонка спідниця

Код: 3255

0.67$


свічка BRISK

свічка BRISK

Код: 3060

1.44$


свічка CARVER

свічка CARVER

Код: 945

0.46$


Свічка CHAMPION 3-х ​​контактна

Свічка CHAMPION 3-х ​​контактна

Код: 3128

0.82$


Свічка CHAMPION тонка спідниця

Свічка CHAMPION тонка спідниця

Код: 890

0.72$


Свічка CHAMPION тонка юбка

Свічка CHAMPION тонка юбка

Код: 3749

1.03$


свічка CROWN

свічка CROWN

Код: 820

0.52$


свічка DENSO

свічка DENSO

Код: 154

0.92$


Свічки запалювання для бензоінструменту в інтернет-магазині

Свічка, в контексті роботи бензинової пилки, виконує одну з першочергових ролей, і вона полягає у підпалі паливно-повітряної суміші. Без останньої функціонування та навість старту інструменту буде неможливим. Специфіка роботи свічки запалювання полягає у регулярному підпалі, а отже, вона повинна бути завжди сухою та неушкодженою. Замовити новий елемент для бензопили будь-якої конфігурації, моделі та року випуску кожен покупець може, відвідавши профільний інтернет-магазин «WellPart», що у Харкові. Наразі він фігурує єдиним в Україні центром, де безліч атрибутики до пил можна придбати оптом та у роздріб. Ціни на сайті помірні, що й не дивно для такого гатунку фахівця. Отже купити свічки запалювання у нас можливо до інструменту китайського, російського, вітчизняного та європейського виробництва. Ласкаво просимо за покупками!

Вибрати і купити свічі запалювання правильно в Україні

Свічки запалювання для бензоінструментуКупити свічі запалювання якісного зразка та технології виготовлення сьогодні реально у спеціалізованих магазинах. Такою профільною точкою продажу варто відзначити цент «Wellpart», що знаходиться в місті Харків. Тут кожен клієнт, гуртовий чи роздрібний покупець може оперативно придбати один з основних елементів старту роботи бензинового механізму, свічку. Ми допоможемо не лише з покупкою, а й з вибором, варто лише взяти до уваги його характеристики та головні критерії:

 • брендове співставлення. Зазвичай, якщо ви розглядаєте, приміром, свічку Бош для одноіменного інструменту, то вона в більшості випадків має підходити (зважаючи і на параметри), але всю достовірну інформацію по брендовій відповідності кожен власник механізму повинен шукати у інструкції до нього;
 • різьбовий крок та діаметр. З того боку, де свічка мотокоси вкручується у двигун – теж є різьбове місце, куди вона, безпосередньо і монтується, отже, параметри на вашому інструменті і зі зворотнього боку свічки повинні ідеально співпадати;
 • довжина різьби. Це також принциповий параметр, адже задовга різьба свічки може спровокувати поломку двигуна, а надто коротка не дозволить йому працювати на повну силу;
 • габарити шестигранника. Для швидкого та зручного монтажу, вчасного демонтажу свічки на її робоче місце або з нього варто підбирати деталь згідно параметрів наявного у вас ключа, або ж придбати новий відповідний інструмент;
 • число розжарювання. Варто звернути увагу на показники, зазначені на конкретному двигуні, до якого і вибирається свічка. Вони переважно коливаються від 2 до 20, залежно який у вас тример, та означають рівень тепловідведення від електродів розгляданого елементу. Якщо свічка запалювання була обрана неграмотно, то нагар на ній утворюється в рази швидше, а також може спричинити збій в роботі двигуна (навіть якщо фізично її вдалося вкрутити);
 • матеріал електроду. Мідь вважається найстійкішим у всіх відношеннях матеріалом, якщо мова йдеться про центральній електрод свічки. Вона робить елемент стійким до перегрівання, фізичних та можливих хімічних деформацій, проте, на сучасному ринку можна знайти і свічки з матеріалом електроду наближених характеристик.

Якщо ви розглядаєте позиції, розміщені в каталозі «Велпарт», то ми допоможемо отримати замовлення у будь-якому місті країни, будь то Київ, Одеса чи навіть Львів. Для тих, хто вирішив купити косилку, рекомендуємо забезпечити себе свічками запалювання одразу ж, для безперебійної та регулярної роботи механізму.

Свічки запалювання: ціни, технічні характеристики на сайті Well Part

Переглядаючи свічки запалювання в асортименті профільного сайту, ви, напевне, звернули увагу, що товарні позиції фігурують різних брендів, форм, кольорів, параметрів, габаритів, та і вартість на різні екземпляри коливається залежно від потужності двигуна, а значить, інструменту, до якого ви підбираєте. Якщо до вашої бензокоси чи бензопили певний зразок свічки підходить за усіма критеріями, а низька ціна на неї вас здивує – зважте, що специфіка ціноутворення у спеціалізованому магазині відрізняється можливістю гуртових закупок напряму від виробника. Ми горді, що маємо можливість продавати запасні частини та комплектуючі достойної якості.

Для тих, хто ще у пошуку на просторах інтернету: «свічки запалювання ціна», сайт професійних запчастин експонує найнижчу вартість в країні на оригінальні деталі, елементи до найпотужнішої пилки та коси, а також масу інформативних матеріалів, що допоможуть розібратись в нюансах вибору специфічного елементу. Окрім вищеназваних, вам допоможуть з підбором наступні характеристики свічки запалювання:

 • кількість контактів на свічці. Переважно, це буде 3;
 • зверніть увагу на зовнішній вигляд – потенційна покупка має «тонку спідничку» чи стандартного розміру;
 • у нас представлені і варіанти вкороченої свічки;
 • ви знайшли виріб-оригінал та дешевший аналог – віддайте перевагу першому елементусвічки, адже «рідна» деталь буде краще гармоніювати в роботі цілого механізму.

Якщо ви уже на наших сторінках, і бажаєте купити бензопилу – потурбуйтесь, щоб фірмова оригінальна свічка завжди знаходилась поруч, особливо при обкатуванні нового інструменту!

Свічки запалення Бош, Чемпіон, Атлант та других виробників

Свічки запалення БошМи завжди рекомендуємо своїм покупцям читати інструкцію до двигуна, та і до всього механізму. Професійний у вас бензоінструмент, чи побутового зразка, але перед тим, як придбати свічки запалення, варто ознайомитись безпосередньо з рекомендаціями виробника. Він чітко вказує, елементи яких фірм варто обирати для косилки або пили, а також, чи сумісні, скажімо, Атлант с наявним у вас механізмом. Безперечно, свічки запалювання Бош будуть ідеально контактувати та гармоніювати з одноіменним інструментом марки Bosch, проте, ми гарантуємо, що й якісні деталі інших відомих марок, представлених каталогом сайту, допоможуть у вирішенні вашої проблеми.

Недорого у нас розмістились свічки Орегон, Ірідіум, Чемпіон, Партнер, НГК, Мастер, та інші, які замовити можна у форматі опт та роздріб. Повертаючись до асортименту комплектуючих, перегляньте, чи ваша цепка на бензопилу знаходиться в робочому стані, а якщо ні, ми і її допоможемо обрати!