Графік роботи: Пн-Нд З 9:00 по 18:00 м.Харків, Іст. Музей

Ланцюги

 • Шановні покупці!
 • Мінімальне замовлення - 200 грн.
 • При покупці на суму менше 2000 гривень + 20% до ціни на сайті
 • При покупці на суму понад 2000 гривень ціни актуальні ( завантажуйте прайс )
 • Єдина умова для оформлення оптового замовлення - мінімальна сума замовлення 2000 гривень.

 Ланцюг SABER 50 зв. 3/8 1.3 Супер зуб

Ланцюг SABER 50 зв. 3/8 1.3 Супер зуб

Код: 3931

5.56$


Бухта S 25 RS 325, 1.5 мм, 1840 зв., супер зуб

Бухта S 25 RS 325, 1.5 мм, 1840 зв., супер зуб

Код: 206

250.29$


Бухта SABER 3/8 1.3 мм, 1640 зв., Супер зуб

Бухта SABER 3/8 1.3 мм, 1640 зв., Супер зуб

Код: 3937

164.16$


Бухта SABER 325, 1.5 мм, 1840 зв., супер зуб

Бухта SABER 325, 1.5 мм, 1840 зв., супер зуб

Код: 3938

217.86$


Бухта Китай 3/8 1.3 мм, 1640 зв., Супер зуб

Бухта Китай 3/8 1.3 мм, 1640 зв., Супер зуб

Код: 3743

89.61$


Бухта Китай 3/8, 1.3 мм, 1640 зв., супер зуб (золотая)
Бухта Китай 325, 1.5 мм, 1840 зв., супер зуб

Бухта Китай 325, 1.5 мм, 1840 зв., супер зуб

Код: 3744

110.21$


Бухта Китай 325, 1.5 мм, 1840 зв., супер зуб (золотая)
Ланцюг S 63 PS 57 зв., 3/8 шаг, 1.3 мм, супер зуб
Ланцюг "WINZOR" 73РС 52зв. 3/8 крок 1,3мм Супер зуб
Ланцюг "WINZOR" 73РС 57зв. 3/8 крок 1,3мм Супер зуб
Ланцюг 50 зв. 3 * 8 крок

Ланцюг 50 зв. 3 * 8 крок

Код: 1211

2.47$


Ланцюг 50зв. Китай супер зуб (золота)

Ланцюг 50зв. Китай супер зуб (золота)

Код: 3207

3.61$


Ланцюг 59 зв., 3/8 шаг, 1.3 мм, супер зуб

Ланцюг 59 зв., 3/8 шаг, 1.3 мм, супер зуб

Код: 3962

5.46$


Ланцюг S 25 RS 64 зв., 325 крок, 1.5 мм, супер зуб

Цеп бензопили вибирайте в нашому інтернет-магазині

Цеп на бензопилу, він же ланцюг ріжучої гарнітури, вважається найнеобхіднішим елементом інструменту, адже без нього не пройде жоден процес навіть найпримітивнішої різки. Ланцюги бувають різної довжини, відрізняються кількістю ланок («звеньев»), відстанню між зубцями та матеріалом виготовлення. Зважте, що один цеп бензопили може розрізати тонку гілячку молодого дерева, а інший справиться з бетоном, цеглою та стане незамінним помічником при виготовленні меблів з дерев твердих порід. Інтернет-магазин профільного зразка «WellPart» експонує ланцюги різних торгових марок, відмінної товщини та форми ланок і навіть окремі найменші елементи.

Купити у нас цеп відкривається можливість гуртом та вроздріб, зверніть увагу на гуртовий прайс, а також акційні пропозиції. Потрібен вам цеп зі звичайним, супер або каленим зубом – у нас знайдеться все по доступних цінах. Акцентуємо увагу на вартості в доларах: такий формат продажу дозволить придбати окремі одиниці цепа та його варіанти в бухтах.

Цепка на бензопилу Штіль і других брендів в нашому каталозі

Цеп бензопилиЦепка на бензопилу фігурує в контексті пильної гарнітури і безпосередньо проводить різ твердих матеріалів: дерева, плити, каменю, бетону, цегли. Ланцюг або цеп складається з певної кількості ланок, що з’єднані між собою, та зубців, почергово розміщених з правого та лівого боку. Самі зубці цепа можуть бути різних форм, віддаленості один від одного, а також виготовлені зі звичайної, каленої сталі та покриті шаром захисного матеріалу, як победіт. Він робить цепок на бензопилу менш вразливим до стирання, і його вистачає на довше, хоч і коштують такі зразки дорожче звичайних.

Пильна цепка в магазині «WellPart» представлена одноосібними позиціями та в бухтах, що дозволяє гуртовим та роздрібним клієнтам дешево обрати свій вдалий варіант. Каталог експонує екземпляри з різною кількістю ланок, ріжучих зубців, а також кроком ланцюга, що принципово важливо для вашої шини та бензопили в цілому. Вибрати у нас постійні та нові клієнти можуть цеп з різною товщиною зуба, яка теж грає роль у типі розпилу.

Усі цепки можна також розділити на професійні та побутового зразка, адже останні нам, зазвичай, необхідні для домашніх потреб, а глобальні об’єми роботи, як валка лісу чи подрібнення бетону на будові може виконати лише спеціальний вузькопрофільний цеп. Серед популярних зразків, експонованих у магазині, варто назвати два бренди, а саме Штіль та Гудлак. Ось їхні основні переваги, якщо якість потенційної покупки ланца стоїть для вас на першому місці:

 • цепи Штиль існують з низькою вібрацією – для професійного догляду за деревами та фігурного випилювання;
 • низькопрофільні зразки цепа для легких бензопил;
 • низькопрофільний цеп з твердосплавними ланками, він служить в чотири рази довше звичайного;
 • Stihl цеп комфорт-класу з вкороченими гранями ріжучого зуба, що забезпечує роботу без надавлювання;
 • Ланцюги преміум-класу, які мають ведучу ланку з виступом.

Щодо цепу Гудлак, то зразки цього бренду варто розділити на певні типи:

 • окрім, безпосередньо ланцюгів, ми пропонуємо до продажу окремі ланки цепу, їх ще називають заклепками;
 • професійні цепи в бухтах та одиничними екземплярами фіксованого розміру від провідного виробника пил та самих ланцюгів GoodLuck лише у нас ви знайдете у всій варіабельності параметрів;
 • навіть цепи з найбільшими ланками та високою продуктивністю роботи, з каленим зубом у нас експоновані по доступних цінах, адже ми працюємо з виробником напряму.

Бензопила запчастини може потребувати у різні періоди її експлуатації, але ви завжди будете готові до заміни деталей на нові, якщо співпрацюєте з профільним сайтом «Веллпарт».

Як вибрати і купити ланцюг для бензопили і не помилитися

Існують певні правила, як вибрати та купити ланцюг для бензопили, і ми коротко та доступно вас у цьому проінформуємо:

 1. Крок. Це найближча відстань між хвостиками зубців цепу.
 2. Товщина ведучої ланки або «хвостика». Буває від 1,1 мм до 2 мм. Сама товщина повинна співставлятися з потужністю інструменту прямопропорціно.
 3. Глибина різу та висота профілю. Пильний ланцюг має конкретний озвучений параметр. Він буде особливо принциповим для професійної експлуатації.
 4. Кількість зубців, довжина цепу та шини. До прикладу, ланцюг на шину довжиною в 35 см, 45 см чи 50 см – буде відрізнятися. 64, 52 чи 72 ланки містить ваша потенційна покупка – теж важливо перед її оформленням, і потрібно співставляти з параметрами шини.
 5. Тип ріжучої ланки. Ця характеристика цепу буде принциповою лише для профільних робіт.
 6. Порядок розміщення різців або зубчиків ріжучих. Зубчики цепу мають чергуватися: лівий-правий.

Зверніть увагу також, що існують зразки цепки для поздовжнього пиляння та поперечного пропилу, і між ними існують принципові відмінності. Якщо ви фахівець своєї справи, і раніше використовували ланцюг з побідитовими напайками, то у нашому каталозі такі покращені цепи таж розмістились. Є на сайті і зразки в бухтах та одиничні екземпляри з каленим зубом. Потрібно вам купити бензопилу певної марки, потужності, ваги та експлуатаційного призначення – чекаємо вас на сторінках каталогу!

Спішіть придбати ланцюг до бензопили по кращій ціні в Україні

Купити ланцюг до бензопилиВи уже знаєте, як купити ланцюг до бензопили, або ж цеп – залишається лише визначитись з вибором, взяти до уваги наші пропозиції в бухтах, якщо вам часто необхідно замінювати цепку, або ж так просто виходить дешевше. Оптом (гуртом) та вроздріб в Україні ми є поки що першим універсальним сервісом, де ціна така доступна, а якість перевірена тисячами користувачів, постійних клієнтів сайту. Потрібна вам окремо шина, чи цілий комплект ріжучої гарнітури – ви зробили правильний вибір, якщо віддали перевагу «ВеллПарт»: доставка з міста Харків на Київ, західні та південні області є для нас звичним буденним явищем, адже зі всієї країни покупці оцінили наші послуги, глобальні масштаби продажів. Обирайте свою запчастину чи комплектуючі, будь то шина до бензопили, цеп, ведуча зірочка та інші вагомі елементи бензинового механізму.