Графік роботи: Пн-Нд З 9:00 по 18:00 м.Харків, Іст. Музей

Оригінальні ланцюги

 • Шановні покупці!
 • Мінімальне замовлення - 200 грн.
 • При покупці на суму менше 2000 гривень + 20% до ціни на сайті
 • При покупці на суму понад 2000 гривень ціни актуальні ( завантажуйте прайс )
 • Єдина умова для оформлення оптового замовлення - мінімальна сума замовлення 2000 гривень.

Ланцюг OREGON 53 зв., 3/8 шаг, 1.3 мм

Ланцюг OREGON 53 зв., 3/8 шаг, 1.3 мм

Код: 3953

6.45$


Ланцюг OREGON 62 зв., 3/8 шаг, 1.3 мм

Ланцюг OREGON 62 зв., 3/8 шаг, 1.3 мм

Код: 3954

8.09$


Ланцюг OREGON 91VXL 50 зв., 3/8, 1.3 мм

Ланцюг OREGON 91VXL 50 зв., 3/8, 1.3 мм

Код: 1065

6.33$


Цепь OREGON 66 зв., 325 шаг, 1.5 мм супер зуб
Цепь OREGON 78 зв., 325 шаг, 1.5 мм

Цепь OREGON 78 зв., 325 шаг, 1.5 мм

Код: 4330

9.53$


Ланцюг OREGON 91VXL 52 зв., 3/8, 1.3 мм

Ланцюг OREGON 91VXL 52 зв., 3/8, 1.3 мм

Код: 1066

6.45$


Ланцюг OREGON 91VXL 56 зв., 3/8, 1.3 мм

Ланцюг OREGON 91VXL 56 зв., 3/8, 1.3 мм

Код: 1067

7.11$


Ланцюг OREGON 91VXL 57 зв., 3/8, 1.3 мм

Ланцюг OREGON 91VXL 57 зв., 3/8, 1.3 мм

Код: 1068

7.26$


Ланцюг OREGON 21LPX 64 зв., 325 крок, 1.3 мм, супер зуб
Ланцюг OREGON 21LPX 64 зв., 325 крок, 1.5 мм, супер зуб
Ланцюг OREGON 21LPX 72 зв., 325 крок, 1.5 мм, супер зуб

Ланцюг Орегон для бензопили в інтернет-магазині "Well Part"

Ланцюг Орегон є однією з найбільш кращою в даному сегменті запчастин для ланцюгових пилок.

Американська компанія Oregon була заснована в 1946 році Джозефом Коксом, простим лісорубом, який опинився до того ж ще й талановитим інженером. Справа в тому, що вже в ті часи на лісозаготівлях широко застосовувалися ланцюгові пили, але вони настільки швидко тупилися, що з-за цього значно знижувалася ефективність лісозаготівельних робіт.

Джозеф Кокс вирішив цю проблему, взявши для прикладу С-образну форму щелеп личинок жуків-короїдів, завдяки яким ті легко прогризали ходи навіть у самій твердій деревині.

З тих пір ланцюг Орегон для бензопили значно вдосконалила свою конструкцію, в чому ви легко можете переконатися, ознайомившись з асортиментом, який вам пропонує наш інтернет-магазин.

Як вибрати ланцюг Oregon для бензопили?

Ланцюга Орегон для бензопили

Ланцюг Oregon охоче використовують для своїх ланцюгових пив всі провідні виробники – Husqvarna, Bosch, Champion, DDE, Dolmar, Echo, Енергомаш, Hitachi, Makita, Parma, Partner, Stihl та ін

Всі ланцюги Орегон, купити які ви можете в інтернет-магазині «Well Part», їх технічні характеристики зібрані в спеціальні таблиці сумісності. Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи підходить та чи інша модель до вашої ланцюгової пили, ви завжди зможете проконсультуватися з нашими фахівцями.

Тут ми тільки відзначимо, що компанія Oregon випускає ланцюга для бензопили, що розрізняються один від одного в один крок. Під цим терміном розуміється або відстань між двома ріжучими зубами, або відстань між двома сусідніми хвостовиками.

Існує пряма залежність: більша потужність бензопили – більший крок.

Більшість пилкових ланцюгів компанія Oregon випускається в трьох основних кроків, що вимірюються в дюймах:

 • 0.325;
 • 0.375 (зазвичай маркується як 3/8);
 • 0.404.

Зауважимо, що не слід встановлювати на малопотужні моделі пильні ланцюги з великим кроком, оскільки це приведемо до зростання вібрацій і появи паразитують сил.

Компанія Oregon випускає в великому асортименті поздовжні і поперечні ланцюги. Перші застосовуються для поздовжнього пиляння деревних волокон, а поперечні, відповідно, для поперечного.

А ще в нашому інтернет-магазині ви можете придбати напилок для ланцюга бензопили, який ви зможете використовувати для заточування зубів.

Вибирайте пильні ланцюги Oregon в нашому каталозі

Ланцюга пильні Oregon різняться між собою ще і конструкційними особливостями, які визначають сферу їх застосування:

 1. Серія LGX.
 2. Призначена для великих бензопил, дозволяючи їм продемонструвати максимальну ефективність в роботі.

  Серія LGX характеризується чизельного зубцями з прямокутними бічними гранями. Саме така конструкція дозволяє ланцюговим пил працювати з максимальною продуктивністю. Клинчасті обмежувачі глибини пропилу компенсують віддачу, яка завжди виникає при пилянні. Запатентована система Vibe-Ban мінімізує вібрації інструменту, оберігаючи оператора від вібраційних травм.

  Рекомендується серія LGX для бензопил, оснащених двигуном об'ємом від 50 до 100 куб. см і 33-60-сантиментровыми шинами (13-24 дюйма).

 3. LPX серія.
 4. Ця серія оснащена фірмовими різцями Super і Chisel, які забезпечують якісне високошвидкісне пиляння. Ці різці характеризуються зрізними п'ятами і сполучними ланками підвищеної міцності, завдяки яким ймовірність отримання вібраційних травм у оператора знижується на чверть.

  Ця серія призначена для ланцюгових пив з двигунами об'ємом 35-62 куб. см і 33-50-сантиметровими направляючими шинами (13-20 дюймів).

 5. Серія BPX.
 6. Дана серія рекомендована для установки на бензопили професійного класу, чия експлуатація не передбачає щоденного багатогодинного пиляння. У серії BPX використані ріжучі ланки Micro-Chisel, у яких робочі кути характеризуються невеликим радіусом заокруглення. Таке рішенняorigincepi збільшило довговічність ріжучих ланок і спростило їх обслуговування.

  Запатентована технологія Lubrilink надійно утримує мастило на ланках. У хвостовиків провідних ланок пророблені фірмові отвори Lubriwell, завдяки яким мастило рівномірно розподіляється по всій мастильної канавці напрямної шини.

  Виброгасящая технологія Vibe-Ban на чверть знижує вібрацію, що, по-перше, робить роботу оператора більш безпечною, а по-друге, прискорює процес пиляння.

  Дану серію рекомендується встановлювати на пилки, оснащені двигунами об'ємом 38-62 куб. см і 33-50-сантиментровыми шинами (13-20 дюйма).

 7. Мультикат (MultiCat).
 8. Дана серія розроблялася для роботи з сильно забрудненим і абразивними пиломатеріалами, що містять велику кількість металевих або інших включень. Для роботи в таких складних умовах поверхню ланцюгів розкрита особливо міцним хромовим сплавом, який знижує знос ланок і збільшує ресурс ріжучої кромки. Ланцюги MultiCat рекомендується використовувати для пиляння шпал з застарілої просоченням деревини після тривалого транспортування волоком і т. п.

У нашому інтернет-магазині також представлені спеціалізовані ланцюга для електропили, а також запчастини для бензопил.

Пильні ланцюги Орегон

Інтернет-магазин «Well Part» пропонує купити з доставкою по всій території України пильні ланцюги Орегон. Вони по праву вважаються кращим ріжучим інструментом для бензо - та електропил. І про це свідчать відгуки професіоналів, так і вибір провідних виробників ланцюгових пив.

на весь асортимент комплектуючих та запчастин нашим інтернет-магазином пропонується найкраща в Україні ціна. І в цьому ви легко можете переконатися, замовивши у нас, наприклад, масло для електропили.

Ланцюг Орегон для бензопили в інтернет-магазині «Well Part»

Провідний світовий виробників ланцюгів, що отримав свою назву на честь штату, з якого був родом творець першої інноваційний ланцюга, сьогодні представляє світу і самі бензопили, зірочки шини, ножі до газонокосаркам, волосінь, інші ріжучі снасті для робіт з травою, деревами і виконанням аналогічних господарських, професійних робіт. Ланцюг Орегон для бензопили почала своє сходження з далекого 1947 року, коли її в той час, звичайний лісоруб сконструював за типом форми щелеп личинки жука-короїда.

Профільний інтернет-магазин сучасної продукції до бензопил, «WellPart» презентує широку експозицію ріжучих знарядь від Орегон, і це зразки в бухтах, готові ланцюжка, окремо заклепки. Популярні розміри на поширені моделі пив бензинових і дуже рідкісні екземпляри для потужних професійних агрегатів.

Чому ми вибираємо пильні ланцюги Орегон

Ви, напевно, вже не раз чули, як у магазині продавець радить покупцеві комплектуючого: «у вашій ситуації необхідно купити ланцюг Орегон для бензопили», хоча, не знаєте ні моделі, ні марки, що знаходиться в розпорядженні потенційного клієнта. Ми також багатьом радимо орегоновские ланцюжка, але постійні клієнти вже самі зробили для себе кращі висновки:

 • широкий асортимент передбачає регулярне наявність ланцюгів з різною кількістю ланок, вам потрібно замовити елемент на 52, 57 або навіть 72 ланки;
 • origincepi
 • бренд готовий представити звичайні і посилені зразки бесід з популярним кроком в 3 8, а також іншими, менш поширеними параметрами;
 • пильні ланцюги Орегон – це співвідношення ціни і найкращої якості. Якщо порівнювати зносостійкість, то наші клієнти відзначають набагато більший термін служби даної марки ланцюга;
 • каталог «Велпарт» завжди наповнений різними комплектуючими, і на шини в 16, 18, 14 або 15 дюймів ланцюжок марки Oregon буде бездоганно розташовуватися і виконувати покладений на неї функціонал;
 • вибрати хорошу і довговічну ланцюг одного разу – це бути впевненим в тривалій роботі бензинової пилки з максимальною віддачею, і це все про Орегон.

Пильні ланцюги відрізняються між собою за формою, типом заточування зубців, також каталог сайту широко експонує елементи в бухтах і готові відразу до використання ріжучі снасті. Купите один раз, і назавжди віддасте перевагу лідерства, якості, надійності!

Ми радимо ланцюга Орегон купити для пилки і електропили

Тепер професіонали своєї справи, продавці та консультанти «Велпарт», готові поділитися своїми знаннями у сфері роботи і продажів пилкових ланцюгів марки Oregon для електропили або бензинового агрегату, і ми завжди впевнені у своїх переконаннях:

 1. Весь асортимент ділиться не тільки на поздовжні і поперечні ланцюги, але і елементи для різання твердих, м'яких порід деревини, об'єднані зразки і навіть варіанти снасті, розраховані на роботу з каменем, цеглою та бетоном.
 2. Ланцюга Орегон придбати тільки у нас вигідно може роздрібний клієнт і оптовик, для якого важливо якість і максимальна віддача при обслуговуванні, оперативна достаorigincepiвка замовленої продукції в будь-яке місто.
 3. Пильні ланцюжка розглянутого бренду регулярно отримують оновлення, розширення товарного ряду, наприклад, поява синього зуба (X-fast); поява системи швидкої заточування, іменованої Powersharp; а також Мультисистеми Oregon, що вийшла у світ в минулому році;
 4. Відгуки про кожному експонується від Орегона примірнику ланцюжка фігурують, як найкращі в контексті всіх продажів магазину. Ви самі переконайтесь в перевагах компанії, сприятливо відобразилися на кінцевому продукті – ланцюжку.
 5. Ціна на розглянуті елементи комплектуючого обов'язково влаштує роздрібних покупців, а тим більше, клієнтів оптового формату – у нас існує навіть винятковий прайс, і та сама ланцюг для пилки Орегон в бухтах вийде ще дешевше, ніж ви могли собі уявити.

Виключно наш колектив співробітників, які працюють безпосередньо з виробниками пилкових ланцюгів Орегон, і займається їх реалізацією в країні, готові назвати і багато інших плюсів компанії, з-за яких купувати брендові ланцюга на вашу пилку бензинову бажано регулярно і завжди. Сюди варто віднести бездоганну репутацію марки, відсутність негативних думок і відгуків, можливість обміняти або порадитися про більш рентабельною снасті для конкретної моделі бензинової пилки. Нам не так принципово, інструмент у вас марки Орегон, китаєць чи іншого виробника – ми завжди раді радити якість і довговічність. Для тих, кому цікава ланцюг Winzor – пропонуємо перейти за посиланням на однойменну сторінку каталогу.

Замовляйте ланцюга пильні Oregon за кращою ціною в Україні

Ланцюга пильні Oregon недорогоКожен гідний виробник ланцюгів для бензопили або для електропили, або ж, для тих і інших актуальних агрегатів, готовий створювати і виправдовувати допомогою якості продукції свій результат, свої запчастини та комплектуючі. Ланцюга пильні Oregon, фактично, не потребують реклами, і це той продукт, купити який у певний інтерфейс момент побажає кожен власник ріжучого інструменту. Ми ж в Україні готові змагатися з будь-якою точкою продажу, бо Харків дійсно презентує найнижчу вартість і море додаткових послуг для покупця:

 • ланцюг Oregon в бухті або окремою товарною позицією ми доставимо в Київ, інші міста або маленькі села країни – сучасними, діючими видами поштового зв'язку;
 • дешево і оперативно ми оформимо замовлення на популярну сучасну модель Multicut, синій зуб або звичайні, гартовані примірники ріжучих знарядь;
 • для пилки потужністю в побутовій зразок, напівпрофесійних агрегатів або професійних інструментів кращі і недорогі ланцюжка від Орегона тільки «Велпарт» готовий продавати за такими низькими цінами в країні.

Якщо вас цікавить будь-яка шина ланцюгової пили, профільний сервіс товарів до електро - та бензопил обов'язково допоможе підібрати оптимальний зразок комплектуючого.