Графік роботи: Пн-Нд З 9:00 по 18:00 м.Харків, Іст. Музей

Шини

 • Шановні покупці!
 • Мінімальне замовлення - 200 грн.
 • При покупці на суму менше 2000 гривень + 20% до ціни на сайті
 • При покупці на суму понад 2000 гривень ціни актуальні ( завантажуйте прайс )
 • Єдина умова для оформлення оптового замовлення - мінімальна сума замовлення 2000 гривень.

 Шина 38 REZER (15 ") 64 зв., Товщ. 1.5, 325 крок Широка
Шина 33 Goodluck (13 ") 56 зв., Товщ. 1.5, 325 крок
Шина 33 HAOYU (13 ") 56 зв., Товщ. 1.5, 325 крок

Шина 33 HAOYU (13 ") 56 зв., Товщ. 1.5, 325 крок

Код: 879

3.30$


Шина 33 HUSQVARNA (14 ") 56 зв., Товщ. 1,3 мм, 325 крок
Шина 33 HUSQVARNA (14 ") 56 зв., Товщ. 1,5 мм, 325 крок
Шина 35 Beaver (14 ") 50 зв., Товщ. 1.3, 3/8 крок

Шина 35 Beaver (14 ") 50 зв., Товщ. 1.3, 3/8 крок

Код: 3137

3.81$


Шина 35 Can Fly (14 ") 4 заклепки, 50 зв., Товщ. 1.3, 3/8 крок
Шина 35 DNEPRO (14 ") 4 заклепка, 50 зв., Товщ. 1.3, 3/8 крок
Шина 35 Forpark (14") 50 зв., толщ. 1.3, 3/8 шаг

Шина 35 Forpark (14") 50 зв., толщ. 1.3, 3/8 шаг

Код: 3442

2.79$


Шина 35 HAOYU (14 ") 4заклепка 50 зв., Толщ.1,3, 3/8
Шина 35 HAOYU (14 ") 4заклепка 52 зв., Толщ.1,3, 3/8

Купити шину до бензопили по вигідній ціні в інтернет-магазині Well Part

Ви, напевне, знаєте, або неодноразово бачили, що шина бензопили, а саме елемент, по якому рухається ріжучий ланцюг, буває різної довжини, форми та відмінних конструктивних особливостей. Все тому, що її вибір та застосування напряму залежить від фронту робіт: розпилюєте ви грубе дерево, валите ліс, заготовляєте дрова чи подрібнюєте бетон, цеглу.

Купити шину до бензопили абсолютно різних модифікацій відкриває можливості для вітчизняних клієнтів наш профільний сайт. «Well Part» - це не лише інтернет-магазин, де продаються запчастини та комплектуючі до бензинових механізмів. Ми є профільною точкою продажу самих машин, раді представити вам вроздріб та гуртом якісні механізми та атрибутику, а ціна на них вас приємно вразить. В контексті пильної гарнітури шина виконує важливу функцію і напряму взаємодіє із зірочкою та ланцюгом.

Які бувають шини до бензопили і як правильно вибрати

Купити шину до бензопилиШина ланцюгової пилки, що можна спостерігати з переліку товарних позицій каталогу, буває абсолютно різна. Преш за все, вона помітно різниться довжиною. Отже, найдовші варіанти застосовують у потужних бензопилах, якими валять та розпилюють ліс (товсті в діаметрі дерева), а короткої довжини шина знайшла своїх власників в контексті побутових потреб. Отже, традиційна шина – це подовгуватий овал з якісного металу. З одного боку на ній розташовані отвори під різьбове кріплення, а з другого – також отвір під монтаж веденої зірочки.

Шина по периметру має зазубрини, куди потрапляють хвостики ланцюга. Цепне мастило, що охолоджує і змазує шину та ланцюг, дозовано потрапляє на останній через спеціальні отвори. Завдяки такій конструкції двигун отримує мінімальні навантаження при роботі бензопили, а ланцюг може безперешкодно просуватися по шині (якщо ви використовуєте спеціальні змащуючі засоби). Отже, перед тим, як купити шину до бензопили, а ми вам радо у цьому допоможемо, варто знати, чим вони різнять між собою:

 1. Робоча довжина. Це не повний параметр шини, а лише її робочої, ріжучої частини, який можна виміряти від передньої частини до заокругленого кінчика носової сторони. Цей параметр заокруглюється до найближчого в см або дюймах. Наприклад, популярними варто назвати шини довжиною в 35 см, 40 см, 45 см, уже рідше використовуються елементи гарнітури в 50 см. Дану характеристику можете зустріти і в дюймах (що є 2,54см), а саме 14’’, 15’’, 16’’, 18’’ і так далі.
 2. Тип хвостовика. Бувають різних форм, типу кріплень до інструменту та різняться між собою шириною паза (отвір для фіксації, вимірюється в мм).
 3. Товщина шини. Не варто плутати її з шириною пазу хвостовика, яким вона кріпиться в сам інструмент. Товщина шини – це відмінний параметр, який для бензопил побутового зразка складає 1,2 та 1,3мм, а професійні агрегати готові похвалитися характеристикою в 1,5-1,6 мм.
 4. Який ланцюг або цеп бензопили підійде в вашому випадку. У зв’язку з прямою взаємозалежністю ланцюга та шини, вона може бути розрахована на конкретну кількість ланок (найменший елемент цепа). При перегляді каталогу вам буде легко зорієнтуватись, адже ми вказуємо – 64 зв., 76 зв., 57 зв., де «звенья» – вони ж «ланки».
 5. Крок потенційно використовуваного ланцюга, крок цепочки. Шини теж відрізняються між собою, в залежності від кроку ланца, який може з ними співпрацювати. Параметр обов’язково вказується на сайті «ВеллПарт».

Усі ці індивідуальні особливості та відмінності кожної шини між собою допоможуть вам грамотно її обрати серед експонованих позицій, та вдало використовувати потенціал якісного комплектуючого.

Ми відповімо на запитання, яку купити шину на бензопилу

Активність покупців, як і завжди, зростає з початком сезону, і нинішній рік – не виключення. Відповідаючи на питання: як купити шину на бензопилу, профільний магазин зацікавлений, щоб кожна продажа відбувалася на професійному рівні, і ви обрали потрібний екземпляр, задля злагодженої роботи всього механізму пили бензинової. Отже, до ланцюгової пилки (вона ж цепна бензопила, адже працює з цепом) вибір повинен проходити за наступними кроками:

 • відвідуєте підрозділ з шинами наступним чином: «Головна» - «Комплектуючі» - «До бензопил» - «Шини»;
 • відсортовуєте товари по назві того бренду, якої марки у вас пилка. У разі, якщо не знайшли – шукаєте аналог з такими ж параметрами. У наший статтях ми розповідаємо, що може підійти до Хускварна, Гудлак чи Oregon, Штіль, якщо ви не знайшли поки свій рідний зразок;
 • для зручності каталог може демонструвати різну кількість позицій на сторінці – від 15 аж до 100;
 • шукайте, щоб нова шина була довжини старого виробу. Ми вказуємо її спершу в см, а потім дублюємо і в дюймах – усе для вашої зручності;
 • знайдіть потрібну кількість ланок ланцюга та співставте з його кроком;
 • товщина шини теж повинна відповідати параметрам попереднього комплектуючого;
 • при наявності декількох варіантів – обирайте прийнятний для вас бренд та ціну.

Зауважте, що вартість кожної шини представлена нами в доларовому еквіваленті. По «такій» ціні зручно купувати не лише комплектуючі, як шина та ланцюг, а й запчастини до бензопили. Ще раз акцентуємо увагу на правильності вибору, що забезпечить нормальну роботу двигуна без перегріву, а оператору та оточуючим – безпеку.

Спішіть придбати шину для бензопили по кращій ціні в Харкові і по Україні

Недорогі шини до бензопилиВас ще не здивувало те, по якій вартості експонована у нас шина для бензопили? З нею ми, наразі, лідируємо не лише в Харкові, а й по всій країні. Варто зазначити, що сучасна Україна може похвалитися і якісним асортиментом товарів до китайських бензопил, вигідний опт та роздріб магазину «Велпарт» про це засвідчує. Ми раді допомагати власникам побутових та професійних інструментів, радити професіоналам та початківцям, які вперше взяли до рук бензиновий механізм, і часто губляться у пошуку.

Сучасний Київ по-доброму заздрить перевагам онлайн-сервісу профільного гатунку, де не лише ціна на зразки китайські, вітчизняні та європейські вражає: ми гарантуємо відмінну якість усієї продукції, і елемент пильної гарнітури, шина, користується попитом оптом та у роздрібних покупців. Ви уже знаєте, де придбати добротну шину, і у нас завжди можна купити бензопилу в Україні з доставкою навіть до вашого дому.