Графік роботи: Пн-Нд З 9:00 по 18:00 м.Харків, Іст. Музей

35 см

 • Шановні покупці!
 • Мінімальне замовлення - 200 грн.
 • При покупці на суму менше 2000 гривень + 20% до ціни на сайті
 • При покупці на суму понад 2000 гривень ціни актуальні ( завантажуйте прайс )
 • Єдина умова для оформлення оптового замовлення - мінімальна сума замовлення 2000 гривень.

Шина 35 см для бензопили в інтернет-магазині «Well Part»

Шина для бензопили 35 см отримала свою нішу популярності у користувачів побутової та напівпрофесійної технікою. Цей параметр не можна назвати малопродуктивним, хоч і розглянута довжина, безсумнівно, призначена для інструменту з невеликою потужністю, якщо порівнювати з іншими, теж побутовими, але з великими габаритами шинами. Для свого роду робіт шина 35 см цілком справляється з покладеними обов'язками, і навіть ланцюг до неї підібрати можна витривалу, міцну, надійну.

Інтернет-магазин «WellPart» зручно розмістив експозицію направляючих, окремо відсортувавши кожну по довжині. Таким чином потенційний покупець легко зорієнтується і в характеристиках свого придбання. Вам все ще потрібно купити шину на бензопилу – чекаємо оптовиків і роздрібних клієнтів на профільному сайті країни!

Як вибрати шину ланцюгової пили 35 см

Шина 35 см для бензопилиМи знаємо, що зручність пошуку будь-якого товару в інтернет-магазині - це запорука оперативної покупки, якій передує швидкий вибір і орієнтація нового покупця в асортиментному переліку. Шина ланцюгової пили 35 см не стала винятком у нашому пошуковому «порядку», і ми комфортно для пошуку покупця розмістили її в окрему групу. Відвідавши підрозділ з цікавлять клієнта напрямними, далі можна побачити величезну кількість елементів з аналогічними або відрізняються один від одного характеристиками, зразками шин від різних виробників і - розібратися в цьому. Щоб ваш пошук зайняв мінімум часу – вибрати допоможуть професіонали:

 1. Уточніть повну назву свого бренду бензинового або електричного інструменту і зупиніться на однойменних примірниках, звузивши коло вибору.
 2. вам Потрібна шина для електропили 35 см – цю інформацію теж потрібно уточнювати і відвідувати відповідний розділ з комплектуючими до електричних агрегатів. Але! Бувають і універсальні зразки, тому, перебуваючи в підрозділі з напрямними, довжиною до 35 см, дізнавайтеся на сайті, можна розглядати кожний з них, як елемент комплектуючого до сопілці, що працює на електричному двигуні.
 3. Каталог повний різнопланових шин, і далі, при грамотному підборі, дивіться на кількість ланок ланцюга, з якої вона буде співпрацювати на інструменті. Традиційно для даного розміру – це 50 шт., але існують і завжди в наявності в продажу зразки на 49 і 52 ланки.
 4. Обов'язково вивчіть параметри кроку (частіше це 0,325 або 3/8), а також товщину паза, по якому рухається ланцюжок за час експлуатації. Ця характеристика аналогічна товщині хвостики, і на шині, довжиною до 35 см, зазвичай становить 1,3 мм, рідше — 1,5 мм

Виявляється, нічого складного при виборі аналогічною до вашого старого зразку направляючої – не існує. Але в процесі плідної підбору можуть виникати питання, що цілком логічно. Наприклад, маркування в дюймах і див. Щоб легше нашим клієнтам було розібратися, ми часто подаємо параметри см, як у нашому випадку їх 35, що дорівнює 14" (дюйми). Як видно з переліку продукції, що реалізується, і в даному випадку, це популярного параметра шина до пилки бензинової, вартість на сайті «WellPart» досить низька. Недорого ми пропонуємо до купівлі європейські, вітчизняні та китайські бренди, так що, ніде в країні не існує більш низьких цін. Кого цікавить придбати ланцюг для бензопили – просто перейдіть по посиланню.

Ми допоможемо придбати шину 35 см за приємною ціною

Купити шини 35 см для електропили або бензопилиЧому сучасний Харків так впевнено пропонує дешево купити шини 35 см і тут низькі ціни на всю продукцію до пил бензиновим, не виключаючи комплектуючих, запчастин і самих інструментів? Чому в Україні завжди набувають на перевірених сайтах, а швидкість доставки вражає Київ і навіть в самі віддалені від точки локації складів регіони – ми готові назвати кілька простих і банальних причин:

 1. Продаж з інтернет-магазину здійснюється в двох основних напрямках – опт і роздріб, і великий оборот продукції щорічно і щомісячно дає нам можливість встановлювати найнижчі ціни в країні.
 2. У нас завжди регулярні поставки від виробників, немає затримок, пересортиці або форс-мажорів.
 3. Замовити на «Велпарт» вдасться новачкові в роботі з пилою і досвідченому користувачеві – тут усе доступно викладено, відсортовано, працюють блискавичні фільтра і великий асортимент продукції, розміщеної по групах.
 4. вам Потрібна шина для пилки 35 см – вибирайте прямо зараз, вдень або вночі, у свята і будні, а в робочі години сайту з вами зв'яжуться менеджера і оформлять придбання.
 5. Ми завжди відповідаємо за якість представленої продукції, і постійні покупці вже підтверджують це своїми позитивними відгуками.
 6. Кращі екземпляри напрямних, як шина 45 см, розглянутий примірник та інших рідкісні, популярні комплектуючі – це все розташувалося у нас!

У цій категорії немає товарів.