Графік роботи: Пн-Нд З 9:00 по 18:00 м.Харків, Іст. Музей

Прокладки

 • Шановні покупці!
 • Мінімальне замовлення - 200 грн.
 • При покупці на суму менше 2000 гривень + 20% до ціни на сайті
 • При покупці на суму понад 2000 гривень ціни актуальні ( завантажуйте прайс )
 • Єдина умова для оформлення оптового замовлення - мінімальна сума замовлення 2000 гривень.

Прокладки GL 45/52 (ZOMAX)

Прокладки GL 45/52 (ZOMAX)

Код: 4081

0.57$


Прокладки двигуна (набір) м / б 175N (7 / 9Hp)
Прокладки двигуна (набір) м / б 177F (9 Hp)
Прокладки двигуна (набір) м / б 178F (6Hp)
Прокладки двигуна (набір) м / б 180N (7 / 9Hp)
Прокладки двигуна (набір) м / б 180N (9Hp)
Прокладки двигуна (набір) м / б 190N (12Hp)
Прокладки двигуна (набір) м / б 195N (12Hp)
Прокладки двигуна (набір) м / б 195N (12Hp) (12шт)
Прокладки редуктора (набір) м / б 175N / 180N (7 / 9Hp)

Прокладки мотоблока в інтернет-магазині «Well Part»

Сучасний мотоблок – це майже той же трактор, тільки агрегат, який працює на одній осі, більш легкий, маневрений, і дешевий. Замовити у нас до цього механізму, такого популярного в сільському господарстві – дуже просто і доступно можна будь-які запчастини, складові, комплектуючі. Інтернет-магазин профільного плану недорого експонує всі популярні і другорядні запасні елементи, і перелік прокладок, задіяних в роботі механізму, завжди знаходиться в продажу.

Прокладка мотоблок, саме так в мережі задають пошук потенційні покупці, а самих елементів існує кілька видів – на двигун, редуктор, циліндр, карбюратор. Вірний варіант підібрати допоможуть наші фахівці, а щоб купити вигідно і недорого – віддайте перевагу «WellPart».

Прокладки головки мотоблока вибирайте в нашому каталозі

Прокладки мотоблокаГоловка мотоблока призначена для закриття циліндра. Сплав легованого чавуну і алюмінію лежить в основі самої деталі. Установка нового елемента досить проста, якщо вам відома робота з елементарними інструментами, але ось, герметичність необхідно перевіряти дуже ретельно.

Прокладка головки мотоблока фігурує у своєму повному і правильному назві і як прокладки циліндра. Це потрібно знати кожному господарю, эксплуатирующему агрегат, так як для розглядуваного інструменту сільськогосподарської техніки існують прокладки і на інші його складові. У цьому розділі розглянемо елемент-ущільнювач на елемент циліндропоршневої групи мотоблока. Отже, розглядаючи зразки, експоновані під голівку, важливо дотримуватися інструкції по монтажу і демонтажу старого елемента: новий ні в якому разі не потрібно ставити «на герметик», тільки без його використання.

Як вибрати під головку нову прокладку з асортименту представлених товарних позицій – професіонали запропонують:

 1. Насамперед, уточніть тип та модель двигуна, що складається в основі вашого агрегату. Тільки тоді можна буде підбирати на мотоблок ущільнюючий елемент до голівці.
 2. Важливо враховувати кінські сили, і в нашому каталозі ви побачите значення в цифрах з абревіатурою Hp (англійська версія), вони повинні зіставлятися з потужністю двигуна.
 3. Виберіть схожі елементи, якби у вас Зубр, Форте, Кентавр або зупиніть вибір на інших марках, запропонованих нашим каталогом. Всі вони гідні, і, якщо за технічними параметрами підходять до вашого циліндру – сміливо замовляйте.

Заміна прокладки необхідна в наступних випадках її зношення або пошкодження:

 • відпрацьовані гази потрапили в циліндр;
 • мотоблок сильно перегріли в процесі експлуатації;
 • паливо згорає нерівномірно, тому передчасно зношується прокладка;
 • проходить регулярна витік охолоджуючої рідини або масла.

Всі проблеми вирішити допоможе своєчасна заміна елемента, важливо лише вчасно її діагностувати. Купити запчастини на мотоблок будь-якої потужності, модифікації і виробника завжди допоможе профільний магазин «Велпарт».

Ми допоможемо знайти прокладки двигуна мотоблока

Прокладки двигуна мотоблока є такими ж глобальними елементами, як і ущільнювачі головки циліндра, але виконують свої функції вже безпосередньо на самому моторі. Візуально вони виглядають дуже скромно, але здійснюють глобальну функцію утримання тиску, що утворюється усередині двигуна і контролюють герметичність всіх стиків його складових частин. Купити на «WellPart» роздрібний клієнт або оптовик може цілий комплект, а оптимально так і робити, щоб повністю виправити на краще якість ущільнення всіх пов'язаних між собою елементів (незважаючи на нерегулярний їх знос).

На двигун сьогодні існує три виду прокладок, і всі їх можна замовити у нас:

 1. Система охолодження. Забезпечує сприятливу для функціонування двигуна температуру. Аналізоване виріб на ній деформуються і зношуються рідко, але таке трапляється при регулярних перегрівах мотора. Ступінь зносу можна зарахувати до цілком логічною.
 2. Прокладка кришки клапана. Призначена для герметизації та не працює в агресивному середовищі, навіть з нею не зустрічається. Коштує недорого і зношується теж рідко.
 3. Елемент головки блоку циліндрів. Розташована біля самих циліндрів, де проходить паливно-повітряна суміш, змащення, охолодження водяне. Це найбільш агресивне середовище, в якому доводиться «працювати» розглянутого елемента. З-за регулярного нагріву-охолодження та зворотного процесу такі елементи зношуються раніше інших. Відповідно, вони повинні бути виготовлені зі стійких до перепадів температур матеріалів.

Ремонт прокладки або елемента, де вона повинна бути, передбачає її повноцінну заміну. Зробити це може кожен, скориставшись товарним переліком нашого профільного сайту, а ми радимо звернути увагу на наступні пункти вибору:

 • тип двигуна, модель;
 • кількість його кінських сил;
 • кількість прокладок в наборі.

Все просто і лаконічно, до того ж – дешево, якщо ви обрали наш сервіс. Якщо вам необхідні кільця на мотоблок – перейдіть по ссилці та обирайте серед запропонованого переліку.

Ми радимо купити прокладки на мотоблок у фахівців - нам довіряють кращі

Не тільки Харків, де ми розташували свої основні потужності, але і Київ, вся Україна вже давно вирішила послуги інтернет-магазину «Велпарт», фахівця у своїй сфері. Купити прокладки на мотоблок у нас відкривається можливість недорого, а сам перелік необхідних елементів вас вразить:

 • прокладки двигуна;
 • прокладка редуктора мотоблока;
 • ущільнювач окремо півосі редуктора;
 • ущільнювач циліндра;
 • аналогічний елемент карбюратора.

До плюсів магазину варто віднести широкий діапазон товарів, призначених для двигунів різної потужності, модифікацій, продуктивності і призначення до конкретних моделей мотоблоків. До того ж, продаж з сервісу здійснюється в оптовому і роздрібному форматі. Для тих, кого цікавлять запчастини для бензопил – ми раді експонувати величезний вибір змінних елементів на інструменти вітчизняного, китайського і європейського виробництва.